Witamy na stronie GoldFach.pl
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, mając nadzieję,
że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem i stanie się inspiracją
przy tworzeniu atrakcyjnych, funkcjonalnych i bezpiecznych placów zabaw, tarasów oraz bajecznych ogrodów.

„Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych”
Deski kompozytowe - EcoTEAK
Kompozyt swoim wyglądem i zapachem przypomina drewno, jednak różni się od niego swoimi właściwościami. W celu przerobienia drewna o niskiej wartości użytecznej na produkt wysokiej klasy, półprodukty połączone są ze sobą termoplastyczną żywicą. Dzięki temu połączeniu kompozyt NIE ABSORBUJE WODY, przez co staje się bardzo wytrzymały na niekorzystne warunki atmosferyczne. NIE WYMAGA KONSERWACJI ani impregnacji, nie ma potrzeby odnawiania go po okresie zimowym.

Raz zabarwiony pozostaje w tym samym kolorze na długie lata, co oprócz walorów estetycznych ma także wymierne korzyści finansowe. Kompozyt może być łączony w taki sam sposób jak drewno za pomocą śrub lub wkrętów. Do jego montażu stosowane są podobne narzędzia i akcesoria. W swoich realizacjach stosujemy innowacyjny i nowoczesny, ale zarówno bardzo popularny system montażu klipsowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Roboty Koszące Gardena- Wiecznie Skoszony Trawnik
GARDENA robot koszący samoczynnie kosi trawę i ładuje akumulatory w stacji ładującej. Pozostaje więc cieszyć się widokiem wypielęgnowanego trawnika i wolnym czasem. Ciągłe, ale delikatne koszenie trawy sprawia, że trawnik staje się gęsty i zielony. Ścięte końcówki pozostają na trawniku i stanowią naturalny nawóz (mulczowanie), więc nie trzeba ich usuwać. Robot koszący pracuje znacznie ciszej niż kosiarki z napędem elektrycznym, czy spalinowym. Urządzenie to charakteryzuje się niskim zużyciem energii 7kWh/miesiąc w przypadku powierzchni 400 m². Można to porównać ze zużyciem energii 10 W żarówki. GARDENA robot koszący pracuje nawet w deszczu. Został zaprojektowany tak, żeby nieustannie spełniać swoją funkcję. Jest niezawodny i dlatego może działać niezależnie od warunków pogodowych. Sygnał alarmowy oraz blokada za pomocą kodu PIN chronią kosiarkę przed kradzieżą.
Ostatnie ralizacje:
Projekt i realizacja: Dawid Jainta